Co oznacza powiększenie i ból piersi podczas stosowania Cyclo-Progynova?

Mam PCOS - dzisiaj skończyłam drugie opakowanie cyclo-progynova (lekarz mi to przepisał na uregulowanie miesiączki) biorę również Estrofem (16 dzień) i drugi dzień Duphaston.. Od wakacji nie biorę antykoncepcji - tak i tak nic mi nie dawała.. Ale do rzeczy.. Od tygodnia strasznie bolą mnie piersi (mam wrażenie że są wieksze).. sutki najbardziej - w domu jeszcze jako tako Ale w pracy jest to dość uciążliwe, i czuje jakbym miała "wypełnioną " macice i co jakiś czas odczuwam dziwne kłucie... Czy to normalne? Dzisiaj jestem w 20 dni cyklu i w dzień ok. 16 robiłam test i wyszedł negatywny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć