Plamienie 60 dni po odstawieniu Cyclo Progynova

PLAMIENIE 60DNI PO ODSTAWIENIU CYCLO PROGYNOVA. Proszę o porade.Po stosowaniu leku cyclo progynova-prawie rok odstawiłam tabletki.Miesiączka wystąpiła 24 grudnia.(krwawienie z odstawienia) Od 13 stycznia do dzis plamienia mam cały czas.Są raz mocniejsze raz prawie niewidoczne.Byłam już u lekarza dosatłam luteine na wywołanie okresu...Plamienia są nadal... na okres jeszcze czekam,mam 10 dni.Dodam ze mam podejrzenie o PCOS. Do lekarza idę po 16 marca z wynikami PRL.Jestem załamana Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienia najpewniej są konsekwencją zaburzeń hormonalnych. Proszę zatem wykonać zlecone przez lekarza badania i udać się na zaplanowaną wizytę.