Zapytaj lekarza

7 2 9 , 1 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie 60 dni po odstawieniu Cyclo Progynova

PLAMIENIE 60DNI PO ODSTAWIENIU CYCLO PROGYNOVA. Proszę o porade.Po stosowaniu leku cyclo progynova-prawie rok odstawiłam tabletki.Miesiączka wystąpiła 24 grudnia.(krwawienie z odstawienia) Od 13 stycznia do dzis plamienia mam cały czas.Są raz mocniejsze raz prawie niewidoczne.Byłam już u lekarza dosatłam luteine na wywołanie okresu...Plamienia są nadal... na okres jeszcze czekam,mam 10 dni.Dodam ze mam podejrzenie o PCOS. Do lekarza idę po 16 marca z wynikami PRL.Jestem załamana Pozdrawiam
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Dzieci palących matek

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane plamienia najpewniej są konsekwencją zaburzeń hormonalnych. Proszę zatem wykonać zlecone przez lekarza badania i udać się na zaplanowaną wizytę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy