Dlaczego nie mam okresu po usunięciu torbieli?

Witam, mam problem nie mam miesiączki od lutego miałam robiony zabieg bo miałam torbiel dwukomorową i od tamtego czasu brak miesiączki a chcemy z mężem mieć dziecko. Brałam Estrofem, Clostilbegyt, Duphaston i zastrzyk Ovitrelle i wynik z beta hcg wyszedł 0,100. Bardzo chcemy dziecko nie wiem co zrobić zeby ta miesiączka powróciła. Ale dostałam lekkie plamienie takie ciemne upławy mam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa