Czy mimo ciałka żółtego może nie być okresu?

Witam. 8 miesięcy temu urodziłam synka i karmię go piersią. Miesiąc temu, tj. 7lutego dostałam pierwszej po porodzie miesiączki. Staramy się o drugie dziecko. 23 lutego miałam owulację, która 28 została potwierdzona na usg-widać było ciałko żółte. Teraz spóźnia mi się miesiączka. Mam wypukłe żyły na piersiach, temp. ok 37stopni i dużo śluzu. Oprócz tego jestem strasznie senna(ale to nie nieprzespane noce). Czy mimo ciałka żółtego może nie być okresu? Test z moczu wyszedł negatywny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom będą hcg i udac się do lek ginekologa