Co oznacza przedłużające się krwawienie?

Mam 21 lat i jestem jeszcze dziewica mialam wykonywane badanie tylko przez odbyt i lekarz stwierdzil ze jest wszystko ok moj okres trwa ok 7 dni a pozniej mam jakies 3 dni z brazowa wydzislina chcialam zapytac czy to normalne zawsze myslalam ze to resztki okresu ale naczytalam sie na roznych stronach o roznych chorobach i sie martwie

Lek. Michał Lenard

Może to być naturalny objaw, nie ma Pani powodów do zmartwień. Pozdrawiam!