Co oznacza przelewanie w brzuchu niemowlaka?

Witam. Karmie synka 6tygodniowego swoim mlekiem z butelki. Jest to wczesniak z 30tyg. Zjadla okolo 50ml pokarmu. W trakcie jedzenia slychac takie bulgotanie/przelewanie sie w brzuszku i zazwyczaj nawet nie zdaze na karmic a dziecko juz sie zalatwilo. Ponadto po kazdym karmieniu maly steka, jeczy, kreci sie, ogolnie jest bardzo niespokojny. Nie placze wiec to nie jest kolka. 3 sierpnia wyszlismy ze szpitala, tam tez tak bylo, mial robione usg brzuszka, wszystko bylo wporzadku. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje poprosic o wizytę domowe pediatrę aby po badaniu określić co nalezy zmienić być może w karmieniu itp