Głośne przelewanie w brzuchu podczas karmienia niemowlaka

Witam! Podczas karmienia 8-tygodniowej córki zauważyłam dość głośne przelewanie w brzuszku. Co ono może oznaczać? Podaje córce bebilon comfort na kolki i zaparcia. dodam,że po karmieniu odchodzą gazy i mała wtedy oddaje niewielka ilośc stolca. (poza tym robi 2-3 kupy dzienie bez problemów, kupy są żółte,o papkowatej konsystencji)

8 tydzień to typowy okres na kolki, wzrasta ilośc wypijanego mleka a enzymy nie zawsze produkowane sa w odpowiedniej ilości, można podawać Dicoflor, Delicol.Ewentualnie mleko bezlaktozowe