Rzadka konsystencja stolca u niemowlaka

Witam! Moja 6 tygodniowa córka robiła kupe o konsystencji plasteliny. Od jakiegoś czasu robi kupę rzadszą, o konsystencji papki,żółtą. Dodam że jest to kupa "czysta" bez śluzu itp. Podaje bebilon komfort na kolki i zaparcia. czy to normalne że te kupki sie tak zmieniaja?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe. Jeżeli nie ma objawów niepokojących, dziecko jest w dobrej formie, przybiera na wadze i nie ma oznak infekcji to nie ma powodu do niepokoju.