Jak radzić sobie z karmieniem 2-miesięcznego dziecka?

Dziecko skończone 2 miesiące, dokarmiane mm poczatkowo hipp bio comfort ze względu na prpblemy z brzuszkiem, odrzucone przez dziecko. Obecnie bebilon profutura 1 od 2 dni brak kupki, brzuch twardy, dziexko pręzy się i męczy przy oddawaniu gazów a w brzuchu słychać przelewanie. Dodatkowo od kiedy dokarmiam mm dziecko więcej ulewa. Śpi jedynie kilka godzin na dworze, w domu nic. Czy to jest podstawą do zmiany mleka ? Po hipp bio combiotic gazy odchodziły często aż mam wrażenie, że za często.

Proponuję doraźnie espumisan, może za gęste mleko modyfikowane Pani podaje, za duże porcje. Nie wiem nic o ml/porcję. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.