Co oznacza przyspieszone krwawienie po antybiotyku?

Witam od 2 tygodni jestem na antybiotyku, pierwszy antybiotyk to był chyba dalacin, a po tyg zmieniono mi na augmentin, który dziś mi się skończył(biorę z powodu ropnia zęba) od 3-4 dni czułam co jakiś czas uporczywe swędzenie w okolicy pochwy a dziś dostałam chyba okresu szybciej niż zwykle,takich silnych krwawien jeszcze nie miałam i nie miałam też bólów podbrzusza, czy to wszystko jest spowodowane przez antybiotyki? Mamy zamiar jechać jutro do aqua parku ale teraz się obawiam czy jednak mogę jechać czy się martwić i iść do ginekologa.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana kontrola ginekologiczna , a jakaś antykoncpecja hormonalna?