Co oznacza pulsujący ból głowy przy wstawaniu, schylaniu się?

Dzień dobry. Od 2 tygodni mam pulsujący ból głowy przy wstawaniu, schylaniu się. Trwa kilka sekund i przechodzi. Glowa boli przy kichaniu, kaszlu i wysiłku fizycznym. Byłam lekarz i stwierdził że to przewianie. Martwi mnie, że tak długo trwa i nie przechodzi. Proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza a jakie leki obecnie Pani otrzymała?