Ból głowy występujący samoistnie przy kaszlu
BÓL GŁOWY PRZY KASZLU OD 3 MIESIĘCY NIE WYSTĘPUJE SAMOISTNIE JEDYNIE PO KASZLU I SCHYLANIU SIĘ- KILKA MINUT I ZANIKA,PRZY KICHANIU BÓL NIE WYSTĘPUJE.UMIEJSCOWIENIE W ŚRODKU GŁOWY - PALĄCO-PIEKĄCY-MR ANGIO PRAWIDŁOWY,OKULISTA IDEALNIE,W WYWIADZIE PODWYŻSZONY CUKIER 125 NA CZCZO ,TEST BORELIOZA WB IGG IGM-/ PRZELECZONE DOXY,BÓL PRZECHODZI PO ŚRODKACH P/BÓLOWYCH I PO ALKOHOLU,ZNIESIONA LORDOZA SZYJNA BÓLE ODC.SZYJNEGO CZY ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ MĄDRY?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, aby móc zebrać wszystkie wyniki I określić odpowiednie dalsze postępowanie.