Co oznaczają objawy neurologiczne i bóle kręgosłupa?

Na co mogą wskazywać te objawy? Objawy neurologiczne w ciągu ostatnich 8 miesiecy -szum w uszach (wykluczone sprawy larynlologiczne) -czasem dretwienie oraz parestazje rąk, bardzo rzadko nog -zawroty glowy -sennosc -ból odcinka szyjnego -punktowy ból głowy pojawiający się po kaszlu, kichaniu bądź schylaniu sie -pogorszenie widzenia -podczas patrzenia na jakiś wyraźny kształt bądź kolor na białym tle po odwrócenie głowy nadal w zasięgu wzroku pojawia się cień tego kształtu bądź barwa koloru -mety oraz czasem podczas kaszlu blysko w oku Mam 25 lat, jestem kobietą. Po zdjęciu rtg stwierdzono u mnie zniesiona lordoza szyjna.

Lek. Michał Lenard

Pani objawy wymagają dokładnej diagnostyki neurologicznej, sugeruje wizytę u neurologa. Prawdopodobnie konieczne będzie wykonanie badania MRI, lub TK głowy. Pozdrawiam!