Co oznacza refluks, wzdęcia i bóle podbrzusza, częste oddawanie moczu?

Kobieta 24 lata, objawy od ponad roku. Najpierw refluks, potem doszły wzdęcia i bóle podbrzusza, częste oddawanie moczu. Badania gastrologii wykazało lekką przepuklinę żołądkową. USG oraz wizyty u ginekologa nic nie wykazały. Stwierdzono niedoczynność tarczycy i wprowadzono odpowiednie leczenie. Z diety wykluczono różna składniki w tym laktozę, jedzenie nawet bardzo małych porcji powoduje w/w objawy. Proszę o pomoc bo już nie wiem gdzie się udać z tym problemem lub jakie badania mam wykonać. Tak jest ciężko funkcjonować, bóle występują praktycznie codziennie od popołudnia, nigdy rano.

Dzień dobry,

proszę się zgłosić do dietetyka z dokładną historią żywienia i zapisywanymi przy tym ewentualnymi objawami oraz wykonanymi badaniami. Na tej podstawie specjalista zleci odpowiedni sposób odżywiania się.

Pozdrawiam