Wzdęcia, bóle podbrzusza, bóle na wysokości żeber
Witam.Od trzech miesięcy walczę z bólem brzucha.Zaczęło się od wzdęć,pobolewania podbrzusza.Potem doszły bóle lewej strony bardziej pod piersią na wysokości serca.Potem doszedł ból żołądka-mdłości.Badania wykonywane w tym czasie to usg brzucha-ok.,morfologia, ob,crp,cukier,cholesterol, amylaza w krwi i moczu,mocz-ok., kał na krew utajona-ujemny. Gastroskopia wyszedł refluks przełyku.Jestem na diecie lekkostrawnej.Brałam leki typu Tribux, debretin, duspatalin, lipancrea,halicid. Co jest przyczyna

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że miała Pani wykonane liczne badania dodatkowe, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Nie ma zatem takiej możliwości, by postawić jakiekolwiek konkretne rozpoznanie w ramach porady internetowej. Sugeruję jednak uzupełnić diagnostykę o badanie kału, w kierunku pasożytów oraz badanie ogólne.