Co oznacza rezerwa płynowa podpajęczynówkowa o prawidłowym wymiarze?

Dzień dobry, bardzo proszę o odpowiedź.Badanie RM głowy wykonano w sekwencjach TSE,SE I FLAR z algorytmem DWI, w obrazach T1,T2 i PD zależnych, w płaszczyznach osiowych, czołowych i strzałkowych.W istocie białej przykomorowej obu półuk m,ozgu oraz części brzusznej ciała modzelowatego obecne są linijne pasma gliozy tkanki nerwowej pochodzenia naczyniowego. Pojedyńcze ognisko zmienionej bliznowato tkanki nerwowej średnicy 3 mm w istocie białej prawego płata czołowego. poza tym struktury mózgu i móżdżku bez zmian. Układ komorowy symetryczny, o nieposzerzonym świetle. Rezerwa płynowa podpajęczynówkowa o prawidłowym wymiarze. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Przykro mi, ale bez znajomości problemu klinicznego pacjenta nie da się zinterpretować wyników badań; dokonać tego może lekarz, który prowadzi diagnostykę i zlecił badanie.