Co oznacza RM prawego kolana i nagły ból?

Witam, 4 miesiące temu miałam robione RMI prawego kolana które wykazało: konflikt rzepkowo-udowy , chondromalacje 3 stopnia z głęboka szczelina pęknięcia powierzchni stawowej obrzęk ciała hoffy oraz podwyzszoy sygnal łąkotki przyśrodkowej ,ACL i więzadła bocznego piszczelowego. Przez ostatni miesiąc miałam fizjoterapie z włączeniem taśm kinesiotaping . Wczoraj wieczorem jak wstawałam z łóżka poczułam bardzo silny kujący ból w kolanie który nie ustępuje , towarzyszy mi przy chodzeni , kucaniu wchodzeniu i schodzeniu ze schodów jak również w spoczynku. Kolano jest lekko opuchnięte i ciepłe. Dodam ze w ostatnim czasie kolano nie było przeciążane . Poproszę o podpowiedz co może być przyczyna tak nagłej ostrej zmiany.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie wskazane jest wykonanie usg i wizyta u lekarza ortopedy