Co oznacza rozlany ból brzucha?

Witam, W niedziele wieczorem po napiciu się coli i zjedzeniu troche niezdrowych rzeczy poprzedniego dnia (dodam ze czasem zdarzaly sie bardziej niezdrowe i nic sie nie działo) zaczęłam odczuwać ból całego brzucha po prawej stronie a najbardziej ma dole i na górze (nie pod żebrem ale na górze) i lekko w boku tułowia... gdy przyciskam to czuje ból, lecz to nie jest ból nie do zniesienia, że nie jestem w stanie funkcjonowac... z dnia na dzien lekko ustępuje... przez niedziele i poniedzialek bylo mi dodatkowo niedobrze. Co to może być? Jakies sugestie?Dodam że zazywam regularnie Mesopral.

Lek. Michał Lenard

Być może jest to skutek niegroźnego zatrucia pokarmowego. Jeżeli objawy nie ustąpią, wskazana będzie wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Pozdrawiam!