Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza spory ból pleców przy skrętach tułowia i podnoszeniu z łóżka?

Spory ból pleców przy skrętach tułowia i podnoszeniu z łóżka. Dwa tygodnie temu podczas parugodzinnego siedzenia na krześle, nieoparta i zgarbiona gdy chciałam się wyprostować poczułam lekki ból w plecach. Na drugi dzień rano nie mogłam podnieść się z łóżka a najgorszy ból był przy skręcie tułowia. Ból utrzymywał się przez około 5 dni. Zrobiłam sobie przerwę od ćwiczeń (ćwiczę siłowo na siłowni). Wczoraj poszłam, zrobiłam trening, ale po powrocie do domu ból powrócił. Tak jak wcześniej, najbardziej boli przy skrętach tułowia, odczuwam go bardziej z prawej strony w odcinku piersiowo-lędźwiowym. Dodam ze mam 20 lat. Co powinnam zrobic, udać się do lekarza, poczekać aż przejdzie? Z góry dziękuje za odpowiedź.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Może przetrenowanie, przeciązenie?
Konieczna pełna konsultacja ; badanie, wyniki, kompleksowa ocena stanu zdrowia, nastroju, trybu życia ; Jakie obciążenia: nadwaga, cukrzyca ?
Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy