Co oznacza rozległa zmiana o typie kłykciny płaskiej w okolicy spoidła tylnego?

Witam.Mam 44 lata.Dwa lata temu wykryto u mnie rak sromu.Zdiagnozowano go po badaniu hist-pat po usunięciu kłykcin na sromie.Przeszłam operację radykalnego wycięcia górnego bieguna sromu i obustronnej limfsdenektomii pachwinowo-udowej.Od jakiegoś czasu poczułam narośl w okolicy odbytu.Poszłam do lekarza chirurga onkologa i stwierdził on że jest to rozległa zmiana o typie kłykciny płaskiej w okolicy spoidła tylnego,poza tym wyrośle skórne /kłykcina kończysta w okolicy spoidła przedniego.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy pobrać wycinek do badania hist pat . Proszę zgłosić się do ginekologa