Co oznaczają pęknięcia w okolicy sromu?

Co oznaczaja pekniecia w okolicy sromu? Bylam u kilku lekarzy i albo mowia ze nic nie widza, albo ze to nic takiego albo ze byc moze brakuje witamin. Ale problem pomimo kremow nawilzajacych (mimo iz nie mam problemow z nawilzeniem tej strefy, jets naturalnie wilgotna) oraz braniem witami nie znika. Pojawiaja sie dorbne pekniecia przy ujsciu pochwy lub pomiedzy wargami sromowymi. Wygladaja jak zajady oraz swedza i bola przy podcieraniu sie i myciu. Znikaja i pojawiaja sie samoczynnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna diagnostyka i pobranie wycinków donnadania hist pat