Co oznacza rumień okolicy ucha u dziecka?

Witam, mój syn ma 5. Lat niedawno miał rumień koło ucha, lekarz przepisał mu antybiotyk na 3. Tygodnie, sugerując, iż może to być poprzez ugryzienie kleszcza. Profilaktycznie zrobiłam mu badanie. Wyniki dziś przyszły, proszę pomoc mi je zinterpretować. IgG 0, 04 - <0.20 negatywny, >=0.20 pozytywny. Igm 0.21- :<0.20 negatywny, 0.20 i <0.32 watpliwy, >=0.32 pozytywny. Dziękuję bardzo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć lub wykonać oznaczenie metoda potwierdzająca western blot