Co oznacza silny szczypiący ból brzucha?

co oznacza silny szczypiący ból brzucha ? jestem 10 miesięcy po cesarce od kilku dni boli mnie strasznie brzuch a przy stosunku nasila się strasznie u dołu brzucha do tego stopnia że aż się zwijam. oprucz tego mam intesywnie białąlejącą i lejącą oraz klejącą się wydzieline z pohwy co to oznacza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu rozrodczego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.