Co oznacza siwienie włosów u 6-latki?

Witam.U mojej 6 letniej córki zauważyłam kilkanaście siwych pojedynczych włosów. Co może być tego przyczyną i gdzie ewentualnie się udać. Proszę o poradę.

Lek. Wojciech Zygmunt

Przede wszystkim udać się do pediatry w celu obiektywnej oceny, czy te włosy są rzeczywiście siwe, a nie jest to związane z bardzo jasnym kolorem włosów u pani córki. Po potwierdzeniu, kolejnym krokiem będzie wizyta u dermatologa. Pozdrawiam i życzę zdrowia.