Co oznacza skok w badaniu hormonów?

Dzień dobry mam pytanie odnośnie wyników tsh, moje dzisiejsze wyniki to TSH 7.21 FT3 3.04 FT4 0.98 TSH jest bardzo wysokie, tymbardziej że badania mam zlecone z powodu bardzo niskich wyników wcześniej 0.678, 0,072 a teraz taki skok? Dodam, że jestem tuż po grypie czy to mogło mieć wpływ? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć i udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić dalsze postepowanie bez podania norm ciężko coś więcej powiedzieć