Co oznacza spadek wagi u młodego mężczyzny?

Witam, mam 25 lat i mam kilka pytań odnośnie mojego stanu zdrowia. Mam nadzieję, iż uda się Państwu udzielić odpowiedzi na moje pytania: 1. Od kilku (2-3) dni odczuwam co jakiś czas zakłucia w prawej dolnej części brzucha i lekkie drętwienie nogi. Nie są to silne bóle i długotrwałe, ale sporadyczne i takie "tępe". Czy to może być zapalenie wyrostka, jeśli tak to co mam zrobić. 2. Od dłuższego czasu słyszę że chudnę. Ostatnio sam to zauważyłem po sobie niestety, bo wszystkie ubrania stały się dla mnie za duże... Dodam, że jem normalnie a w ostatnim czasie (ok 2-3 tyg) nawet więcej. Dziennie zjadam od 3 do 5 posiłków. Czym może być spowodowane to, że chudnę. Czy to może być jakiś nowotwór? 3. Od jakiegoś czasu mam chwilowe zakłucia w różnych częściach brzucha i klatki piersiowej. Te zakłucia są chwilowe i same przechodzą. Występują niezależnie od pozycji w jakiej się znajduję. Najczęściej zakłuwa mnie w rejonie brzucha (okolice pępka i pod żebrami) oraz w rejonie serca. Nie wiem czy to może być coś poważnego? 4. Bardzo często od dziecięcych lat miałem biegunki, teraz się to uspokoiło, ale ok miesiąca temu (i później po kilku dniach )zauważyłem w stolcu coś co przypominało nasiona pomidora, czy to może mieć związek z tymi zakłuciami w brzuchu i klatce piersiowej oraz z bólem w prawym dolnym boku? Dodam, że tych "nasion) nie zaobserwowałem w późniejszym okresie. Dodam, że czasami mam nudności i uczucie przelewania się w jelitach, nie wiem czy to ma jakiś związek z tym co pisałem wcześniej. Mam nadzieję, iż uda się Państwu udzielić odpowiedzi i poradzić co mam zrobić. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszytskim zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć