Co oznacza struktura kostna w granicach normy?

Ból palca II, stopy lewej. Od około roku męczę się z bólem palca. Nie kojarzę żebym wcześniej doznał jakiegoś urazu. W końcu miesiąc temu udałem się do ortopedy. Wykonano RTG. Opis: Drobne zwapnienia w obrębie szpary stawu śródstopno-palcowego ze spłaszczeniem powierzchni stawowej głowy II k. śródstopia. Struktura kostna w granicach normy. https://image.ibb.co/gvvbqd/stopa.png Miałem już podany kwas hialuronowy, ale nie pomogło. W piątek zostanie podany Diprophos inj.

Lek. Michał Lenard

Skoro jest Pan w trakcie leczenia i pod opieką ortopedy, to nie wiem jak mogę Panu jeszcze pomóc.