Co oznacza swędzenie nóg po transfuzji krwi?

Witam mam 27 lat, urodziłam pierwsze dziecko w lipcu i miałam transfuzje krwi. Od tamtej pory mam uporczywe swędzenie nóg i przez ciagle drapanie powstają wielkie siniaki na nogach, mam zażółcone kąciki oczu, zawroty głowy. Wyniki badań krwi: IGA 3.75 ; MPV 12.7 ; Eozynofile 0.95 ... usg jamy brzusznej w normie, Mama i siostra maja Hashimoto, które jest dziedziczne. Od dwóch tygodni zapalenie zatok. Do jakiego specjalisty zgłosić się ? Czy może to buc hashimoto czy inny problem?

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki poziom prób wątrobowych? poziom bilirubiny? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu i przeanalizowaniu wyników badań będzie można coś więcej powiedzieć.