Podskórne wylewy krwi na nogach

Od ok 3 tygodni pojawiają mi się podskórne wylewy krwi. Powstają jedynie na nogach. Robiłam badania - morfologia i krzepliwość krwi są w porządku. Siniaki te powstają same, nawet nie wiem kiedy. Bardzo mnie to martwi. Dodam, że na nic nie choruję i nie przyjmuję żadnych leków.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
opis sugeruje zapalenie naczyń krwionośnych skóry, sugeruję następujące badania:
1. enzymy wątrobowe
2. RF
3. ANA
4.markery nowotworowe
Pozdrawiam