Grubsza łydka i wylewy podskórne

Witam. Mam 27 lat. Jedna łydka jest o 4 cm grubsza od drugiej. Dodatkowo na grubszej nodze tworzą się pajączki, wylewy podskórne, zwłaszcza na stopie. Druga noga ( chudsza) jest w porządku. Dodam, że w rodzinie wystąpiły już problemy z żyłami kończyn dolnych. Czy takie objawy są bardzo niepokojące?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u lekarza pierwszego, ktory oceni, czy doszło do niewydolności żylnej spowodowanej zakrzepicy. Pozdrawiam