Co oznacza świąd po urazie nogi?

Witam. Dziewczyna, lat 18. W ubiegły piątek miałam rowerowy wypadek, który skończył się jedenastoma szwami. Szprycha w rowerze przerwała mi głęboko skore wraz z miesniami itp na długości między wewnętrzną, a zewnętrzną stroną kostki na pięcie. Ostało się jedynie i na szczęście ścięgno Achillesa. Miałam nawet niedawno szczepienie przeciwtężcowe. Założono mi szSprawa jest taka, że w miejscu rany czuję usilne swedzenie, a cała kostka jest mocno opuchnięta. Czy to normalne przy tego typu urazach?

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczna ocena przez lekarza powyższego objawy i Ew decyzja o dalszym postępowaniu terapeutycznym