Co oznacza świąd skóry i krwawy kaszel?

Mam 28 lat, kontakt z wieloma ludzmi z roznych krajow w hermetycznym srodowisku jakim jest samolot. Zaczelo sie od suchego gardla, pozniej bol gardla, kolejny dzien znaczne oslabienie, kaszel. W kolejnych dniach nastepujaco: kaszel, temperatura max 37,5 . Zamiast sie poprawiac, czuje sie coraz gorzej i opadam z sil, a jest to juz 5 dzien. Na przedramionach mam swedzaca wysypke (male czerwone grudki), a to co wykasluje ma czesto krew. Bylam u 2 lekarzy i czuje, ze zlali temat. Stwierdzono, ze krew jest od aspiryny. Prosze o pomoc.

Po podróży samolotem często pojawiają się infekcje dróg oddechowych z uwagi na ciągłą klimatyzację. Dodatkowo zmiana warunków środowiska w którym się przebywało, duże różnice temperatur też dodatkowo osłabiają odporność.