Co oznacza szybkie męczenie się mięśni prawej ręki w przedramieniu?

Jestem muzykiem grającym na fortepianie. Od miesiąca zauważam u siebie szybkie męczenie się mięśni prawej ręki w przedramieniu (już po 10 minutach). Dodatkowo podczas krótkiego biegu np. na tramwaj odczuwam mocne zmęczenie mięśni w łydkach obydwu nóg. Nadmienię tylko, że już wiele lat borykam się z chorobami kręgosłupa tj. skoliozą i wypustką krążka międzykręgowego na wysokości prawej łopatki. Jaką powinienem podjąć diagnostykę i do jakiego specjalisty się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze powinien udac się Pan do lekarza ortopedy. Może być wskazana konsultacja lekarza neurochirurga