Co oznacza ta dysproporcja w stawie kolanowym?

Witam. Mam powracający ból lewego kolana dokładnie po zewnętrznej stronie w okolicy nasady kości strzałkowej. Gdy pozostaję długo lub często podparty na kolanach, to mam problem ze wstaniem. Zawodowo pracuję jako kierowca i wielokrotnie w ciągu dnia obciążam staw kolanowy wciskając sprzęgło. Dość regularnie biegam, jeżdżę na rowerze i rozcigam się. Zauważyłem dysproporcję w ruchu w stawie kolanowym lewej i prawej nogi (np. przy siadzie tureckim). Zdjęcia radiologiczne ani usg nie wykazały nic.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy usg było wykonane łącznie z badaniem dynamicznym ? Konieczne wykonanie mri