Wynik badania RM lewego stawu kolanowego

Wykonano jednofazowe badanie RM lewego stawu kolan. w obrazach PD i T1 zależnych, w płaszczyz. poprzecznych, strzałkowych i czołowych. Widoczne zmiany bliznowate więzadła rzepki oraz ścięgna mięśnia czworogłowego uda, zwłaszcza przy ich przyczepach. Chrząstka na powierzchni LFC stawu SRU z ogniskiem chondromalacyjnym IV st. ok. 14x8x6 mm. Ilość pł. w jamie stawu i zachyłkach nieco zwiększona. Obrz. ścięgna głowy przyśrodk. mięśnia trójgłow. Drobne zmia II st.chrząstki MFC co robić?

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych.