Co oznacza ta zmiana na dziąśle po ekstrakcji?

Dzien Dobry, W czwartek tydzien temu mialam ekstrakcje zatrzymanej osmeki. Rana sie goi, jest okej ale zauwazylam narosl dziasla w okolicy 7. Wyhlada to jak balon z dziasla, ktory otacza 7 dookola (od zewnatrz) w dodtyku jest to dosyc miekkie, i niezbyt bolesne. Co to jest? Nie mialam tego orzed ekstrakcja zeba… z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
KOBIETA, 27 LAT 3 tygodnie temu

Prawdopodobnie jest to etap gojenia dziąsła, które często przy usuwanie 8 musi być nacięte i szyte. Warto udać się na konsultację do lekarza wykonującego zabieg.