Czas gojenia się rany po ekstrakcji zęba

2 tygodnie temu miałam ekstrakcję zęba (dolnej 6). Dentysta musiał mi naciąć dziąsło, żeby wyrwać ząb (wnioskuję po poziomym rozcięciu dziąsła od strony języka i widocznej kości na długości ok 3-4 mm). Dziąsło bolało i martwiłam się tą widoczną kością ale dentysta powiedział, że jest ok. Dzisiaj wyjęłam kulkę ropy z dziąsła (to chyba normalny proces oczyszczania się rany) ale martwi mnie kompletny brak zarastania tej kości... ;/ co mam robić? czy to normalne tempo?

Witam, rana po ekstrakcji goi się 6-7 tygodni. Zawsze , jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości , może Pani zwrócić się do lekarza, który przeprowadzał zabieg. Pozdrawiam