Czas gojenia po ekstrakcji zęba

2 miesiące temu miałem chirurgiczną ekstrakcję górnej 5., dziąsło od strony policzka zostało rozcięte. Do tej pory "rozprucie" dziąsła się nie zrosło, a dziura po wyrwanym zębie zarosła tylko w połowie. Jak długo może trwać proces gojenia? Czy do czasu całkowitego zagojenia nie ma możliwości "wprawienia zęba"?

Witam!
Rzeczywiście długo to trwa ,bo normalnie na gojenie wystarczą 3-4 tygodnie... Być może rozcięcie wymagało zszycia i wtedy zagoiłoby się szybciej! A może w zębodole powstała tzw ziarnina,która utrudnia prawidłowy proces gojenia! Myślę,że powinien Pan wrócić do chirurga,który zdiagnozuje problem i zaordynuje odpowiednie leczenie! Pozdrawiam.