Co oznacza ta żółto-czerwona wydzielina?

Witam, od trzech dni jestem chora, gorączka była, płakałam , wczoraj bolał mnie kręgosłup i nogi, kataru zero, kaszlu też brak.. tylko z rana jak się budzę smarkam z pięć razy wydzielina żółto-czerwona czasami i flegma gdzieś i czuje ,ze utrzymuje się coś między nosem a gardłem, czasem ciezko mo odkrztusic, do tego okres, ogólnie chrypka za dnia, i przez jeden dzień bolał mnie migdał jak przelykalam ale przeszlo..

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć