Co oznacza taki ból w okolicach kostki?

Witam. Mam problem z bólem w okolicach kostki od wewnętrznej strony stopy. Ból nie jest bezpośrednio w kostce tylko wkolo niej, okolice bliżej górnej części nogi są też lekko spuchniete. Ból pojawił się po bieganiu, bo właśnie wtedy zaczęłam go odczuwać. Wydaje mi się też że żyły w okolicach kostki są bardziej nabrzmiale i że noga w górnej części kostki jest twardsza, nie bezpośrednio nad kostka tylko bliżej boku. Czy to wynik przesilenia i samo przejdzie czy może to być coś innego.? Biegam od jakiegoś miesiąca ze 4 razy w tydoniu po ok 5, 6km, a wcześniej nie miałam z tym styczności. Ogólnie boli mnie już od tygodnia, próbowałam znów ćwiczyć jak wydawało mi się że przestaje bolec, ale spowrotem jest to samo.
KOBIETA, 25 LAT 12 miesięcy temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Aby rozwiązać taki problem należy poddać się badaniu ortopedycznemu oraz usg narządu ruchu - w tym przypadku podudzia i ew badanie krwi. Do czasu wizyty proponuję ograniczyć o połowę liczbę treningów aby organizm miał czas na regenerację. Ew zimny okład i altacet w żelu zaraz po.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty