Co oznacza taki opis RTG u 64-latka?

Proszę o interpretację rtg. Pacjent lat 64 widoczne zacienienie - poszerzenie śródpiersia środkowego górnego po stronie prawej na obszarze o wymiarach 125 *45mm tu mediastini pulmonis dex. Ostatnie rtg 6 lat temu bez zmian osoba paląca

Witam serdecznie,

Wynik badania zobrazował podejrzaną zmianę śródpiersia płuca prawego. Jaki zmiana ma charakter zadecyduje dalsza diagnostyka, którą zleci lekarz prowadzący.

Dlatego proszę wraz z wynikiem zgłosić się do lekarza prowadzącego celem konsultacji lekarskiej i ustalenia dalszego postępowania.

Z wyrazami szacunku,