Opis badania RTG płuc i jednolite zacienienie pola
opis badania Rtg płuc Przepona prawidłowa po str. lewej po prawej niewidoczna. Jednolite zacienienie pola dolnego i cześciowo środkowego prawego. Poza tym bez zmian. Co to może oznaczać?

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi zacienienie pola dolnego i częściowo środkowego płuca prawego wraz z niewidoczną przeponą. Jeśli badanie zostało wykonane prawidłowo, wynik powinien zostać oceniony w oparciu o dane kliniczne.