Opis badania płuc i zacienienia

Witam mam 31 lat, oto mój opis badania. Pasemkowate zacienienia na granicy środkowego i dolnego pola prawego płuca.Obszar o zmniejszonej przejrzystości na granicy środk. i dolnego pola lewego płuca-zmiany niedodmowe?zapalne? opłucnowe? Pozostałe pola płucne o wzmożonym rysunku zrębu. Wnęki szersze, naczyniowe?, Sylwetka serca w granicach normy.Nigdy nie paliłem, EKG w normie, spirometria w normie.Jedynymi objawami to duszność wysiłkowa i nie stały ucisk w klatce piersiowej. Co to może być? pzdr

Przykro mi, ale portal nie jest miejscem interpretacji wyników badań.
Prosze zgłosić się w tym celu do swojego lekarza prowadzącego, który ma dostęp do pełnej dokumentacji pacjenta.