Co oznacza taki opis w wynikach badania EEG?

Witam, eeg wyszło mi do powtórki, wyjaśni ktoś o co chodzi, bo nic z tego opisu nie idzie zrozumieć, z góry dzięki. Opis badania: Zarejestrowano bardzo liczne artefakty ruchowe, od ruchów gałek ocznych. Także elementy snu. Czynność podstawowa obu półkul składa się z fal alfa 10-11Hz. Jest średnionapięciowa, symetryczna. Reakcja zatrzymania widoczna. Próby aktywacyjne nie zmieniają zapisu.

Witam! Z uwagi na artefakty biologiczne opisujący miał problemy z pełną interpretacją zapisu. Powtórzenie badania z eliminacją wszelkich artefaktów (biologicznych i technicznych) pozwoli na jaśniejszą ocenę badania. Fragmenty zacytowane przez Pana sugerują zapis prawidłowy, ale są to jedynie fragmenty, a należy się odnieść do całości. Powodzenia W. Łuczkowski.