Co oznacza taki uciskający ból w okolicy odbytu?

Od 2 dni czuję uciskający ból w odbycie bez krwawienia, ból jest stały przy chodzeniu siedzeniu leżeniu kaszlu odczuwam jak by coś zalegało w środku odbytu co to może być ? Choroba hemoroidalna czy może coś innego ?

To może być oznaka rozwijającej się szczeliny lub ropnia odbytu. Możliwe też, że jest to tzw. Proctalgia fugax, czyli napadowy ból odbytu o nieznanej przyczynie. Podobne dolegliwości mogą dawać także zespół zespołem mięśnia łonowo-odbytniczego czy neuralgia. Proszę skonsultować się z chirurgiem ogólnym lub proktologiem.