Co oznacza taki wynik cholinesterazy?

Witam serdecznie, dostalam wlasnie wyniki badan, ktore robilam w zeszlym tygodniu - cholinesteraza 7849 U/l, przy czym wyniki watrobowe w normie (ALT 18,7 U/l, AST 20,7 U/l) - co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy ? Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub zlecającego powyzsze badania. Po wstępnym badanie będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i Terapeutyczne.