Dlaczego nie zmieniam pozycji podczas snu?

Witam, moje wszystkie problemy jakie mam są z powodu układu krążenia i nie wiem w jaki sposób je wyleczyć ,jeśli przez całą noc śpię w jednej pozycji (nigdy jej nie zmieniam) jak zasypiam tak się budzę ... mógłbym ktoś coś poradzić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badanie będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie diagnostyczne i Terapeutyczne.