Co oznacza taki wynik rezonansu magnetycznego?
Witam,dostałam wynik rezonansu co to znaczy?: Centralna wypuklina krążka m/k Th3/4 z uciśnięciem worka oponowego. Pośrodkowo-prawoboczna przepuklina krążka m/k Th6/7 uciskająca worek oponowy od strony prawej. Pośrodkowa-prawoboczna wypuklina krążka m/k Th10/11 uciskająca worek oponowyod strony prawej. W trzonach Th9 i Th11 widoczne naczyniaki średnicy do 1,3 cm.

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Opisane zmiany wymagają kontroli u neurochirurga, aby zaplanować odpowiednie leczenie w zależności od nasilenia dolegliwości.
Pozdrawiam