Co oznacza taki wysoki poziom prolaktyny?

Witam. Od lutego 2017 mam wysokie prolaktyny. W Kwietniu lekarz stwierdził u mnie hiperprolaktynemie. Nie podał żadnych tabletek lub jakiegokolwiek leczenia. Mam miesiaczki 2 razy w miesiacu i bóle piersi poptzez mleko. W Październiku na rezonansie magnetycznym wyszlo ze mam guzka na przysadce mózgowej 4mm. Mialam zrobione badanie prolaktyny 4 dni temu i wynosi 667 miu/L , tarczyca w normie Do tej pory nie jestem na żadnym leczeniu. Problem w tym ze mieszkam w Anglii! Czy ktoś móglby mi powiedziec/poradzic jaki koszt wyniósłby leczenia w Polsce i czy trzeba bylo by wykonac wszystkie badania od początku?

Pełna konsultacja, Ginekolog ENDOKRYNOLOG , z wynikami badań .
Konieczna pełna konsultacja, badanie; ogólny stan zdrowia, inne obciążenia. Ważne wszystkie aspekty zdrowia, także tryb życia, pracy, aktywność, nastrój, sen ; Jakie problemy życiowe ?
Jak waga?? Jaka dieta ?? Jakie leki ??
Pozdrawiam