Co oznacza ten opis Dopllera nogi 32-latki?

Prosze o interpretacje usg doppler: LKD- Ujście odpiszczelowo udowe szer.6mmm,wydolne.Pień żyły odpiszczelowej w połowie długości uda średnicy 2 mm,wydolny. Żyła odpiszczelowa na podudziu nieposerzona,wydolna. Żyła odstrzałkowa nieposerzona,wydolna.Poserzonych i niewydolnych perforatorów nie stwierdza się.Żyły układu głebokiego podatnena ucisk,drożne bez zmian o charakterze pozakrzepowym. Obrzeku podskórnych tkanek miekkich nie stwierdza się.W dole podkolanowym oraz powierzchownie względem żyły odstrzałkowej niewydolne naczynie żylne uchodzące do żyly piszczelowej tylnej od strony bocznej poziom stawu kolanowego. PKD: Ujście odpiszczelowo udowe szer.4mm wydolne. Pień żyły odpiszczelowej wpołowie długości uda srednicy 4mm niewydolny. Żyłao dpiszczelowa na podudziu nieposzerzona wydolna. Poszerzonych i niewydolnych poerfiratorów nie stwierdza sie. Żyły układu głębokiego podatne na ucisk,drożne bez zmian o charakterze pozakrzepowym. Obrzeku podskórnych tkanek miekkich nie stwierdza sie. Badania zrobione z powodu bólu obu nóg od pasa w dól o charakterze kłucia,szczypania,rozpierania i rwania. Czy ukazane zmiany zylne w badaniu mogą odpowiadać za takie bóle? W jak poważnym stanie jest mój układ żylny konczyn dolnych? Bardzo sie martwie. Lekarz nawet nie zlecił zadnych preparatów z diosminą,powiedział ze jest nie najgorzej i nie leczy mnie. Ja jednak wolę już zapobiegać jak leczyć tym bardziej że mam to genetycznie po tacie. Bardzo sie martwie że grozi mi zakrzepica!

Na podstawie opisu nie ma Pani powodu do dużego niepokoju, proponuję z wynikiem badania zgłosić się do chirurga, zajmującego się flebologią. Na prawej kończynie dolnej proponuję nosić pończochę 2 klasy ucisku. Nie ma sensu zażywać preparatów z diosminą.